Life of Highschool
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Life of Highschool

Forum o tematyce szkolnego, a także zwykłego życia. Można być także istotą nie do końca ludzką.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Propozycje od graczy

Go down 
AutorWiadomość
Ryūichi Hokusara
Admin
Ryūichi Hokusara


Liczba postów : 22
Join date : 26/07/2017

Propozycje od graczy  Empty
PisanieTemat: Propozycje od graczy    Propozycje od graczy  EmptySro Lip 26, 2017 3:07 pm


Zasady propozycji


Jako takich wymogów nie ma rzecz jasna, jednakże są rzeczy, które powinny zostać w propozycji zawarte. Najważniejsze jest oczywiście swobodne i niczym nieograniczone opisanie swoich pomysłów, ale jeżeli ktoś chce zwięźle i na temat, to droga wolna - właśnie od tego jest ten temat byście wiedzieli jak napisać własny (w tym dziale rzecz jasna). Specjalnie dla osób, które tak jak ja lubią robić coś według pewnego wzoru czy jak kto woli formularza został stworzony poniższy kod. Małe jeszcze uwagi ode mnie - nie mam zamiaru nikomu nic narzucać, ale wolałabym by wasz wątek z propozycją:
× Zawierał [PROPOZYCJA] na początku tytułu tematu.
× Był poprawny interpunkcyjnie oraz ortograficznie.
× Miał przynajmniej 4-5 linijek tekstu.

Rozpiska pól


Tytuł


Raczej nie trzeba tłumaczyć. Oczywiście dobrze wiem, że nadawanie tytułów propozycji odbyło się już w temacie wątku oraz że nie każdy potrafi krótko podsumować swój pomysł w temacie, jednakże tytuł wiele mówi o treści dzieła, prawda?

Główne założenia propozycji


Czyli jakaś niewielka rozpiska pomysłu. Dokładnie opisana tak, by każdy kto to przeczytał jednocześnie też zrozumiał co miał na myśli autor propozycji i jakie zmiany chciałby wprowadzić.

Podsumowanie


Tutaj już bez cudowania, najlepiej rozpisać w krótkich punktach wyżej opisaną całość (co sprawi, że dzieło będzie jeszcze bardziej przejrzyste).

Kod dla chętnych


Kod:

Tytuł:
Główne założenia propozycji:
Podsumowanie:

I to tyle.

Powrót do góry Go down
https://lifeofhighschool.forumpl.net
 
Propozycje od graczy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Life of Highschool :: Najważniejsze informacje :: Uwagi od graczy-
Skocz do: